Příběh naší kapely

Psal se listopad 2014, kdy Alcedo, středisko volného času na Vsetíně, vypsalo konkurz na dětskou kapelu. Přihlásilo se nás celkem sedm. 3 kytaristi, 2 zpěvačky a 2 klavíristky.

Chyběla nám však basová kytara a bicí. Ze tří kytaristů udělal Šerif dva kytaristy + basáka. A co s bicíma? Ty lákaly všechny. Zprvu hrála Terezka, ale protože jí to více táhlo ke zpěvu, tak od bicích částečně odešla. Protože jsme měli jen jedny klávesy, ale dvě klavíristky, ujala se Lucka bicích, kterých se drží dodnes.

První naše první veřejné vystoupení jsme odehráli ve vsetínském Alcedu 28. 5. 2015. Po koncertě na Vsetínském Gulášfestu 2015 se k nám přidala ještě Kika a následně Jirka. V tomto složení hrajeme i nadále.

V březnu 2018 jsme ve studiu PRO-MARTS Agency nahráli naši první písničku s názvem MOTORKÁŘKA, kterou pro nás napsal vsetínský muzikant Jiří Dareba Václavík.

V listopadu 2018 jsme se zúčastnili televizní soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2018, kde jsme se skladbou JIRKOVA SVAČINA sklidili velký úspěch a od porotců jsme dostali 4x ANO.

Záznam našeho vystoupení má na YT již přes 4 mil. zhlédnutí.

Bezesporu největším úspěchem v roce 2019 byla možnost zahrát si na multižánrovém festivalu COLORS OF OSTRAVA, kde jsme vystupovali dokonce 2 dny po sobě.

V listopadu 2019 jsme společně se čtyřnásobným slovenským Zlatým slávikem PETREM CMORIKEM hráli pro plnou Incheba Arenu v Bratislavě. Vystoupili zde také další známí interpreti – například Ego, Majk Spirit, či Tereza Mašková.

Na konci roku 2019 se náš doprovodný kytarista Mára rozhodl kapelu opustit. Krátce na to odešli také Kika a Jirka. Momentálně tedy hrajeme v 6 a hledáme nového doprovodného kytaristu.

docela_kapela_kytaristi

Členové kapely


team-member

Káťa

Zpěv
team-member

Terka

Zpěv, bicí
team-member

Tomáš

Sólová kytara
team-member

Naty

Klávesy, zpěv, ukulele
team-member

Honza

Basová kytara
team-member

Lucka

Bicí, zpěv